Ubytování Hlohovec

Ubytování v obci Hlohovec je velmi vyhledávané nejen pro jeho strategicky výhodnou polohu. Lednicko Valtický areál je jedním z nejromantičtějších míst na Jižní Moravě a obec Hlohovec je přímo jeho středem. Do všech koutů Lednicko Valtického areálu to máte co by kamenem dohodil. Za pár minut jste jak autem tak na kole nebo kolečkových bruslích v obci Lednice nebo Valtice a jejich památek které nenajdete nikde jinde. Jste také na rozcestníku cyklostezek které Vás okouzlí a budete je chtít prozkoumat všechny. Přes pár ulic najdete nespočet tradičních vinných sklípků které můžete navštívit. V obci Hlohovec je také rybník který se nejmenuje jinak než Hlohovecký a přímo u něj najdete rekonstruovaný Hraniční zámeček, vybudovaný rodem Lichtenštejnů, který je v současnosti v provozu také jako restaurace.

Dovolujeme si Vám nabídnout nejen nocleh. Máme pro Vás klidné místo kde si odpočinete nebo aktivně prožijete Vaše volné dny.

Lednicko Valtický areál je zapsán na seznamu Českého dědictví UNESCO a patří tak mezi dvanáct českých divů světa. Označení památky tímto emblémem Světového dědictví je aktem, kterým celé světové společenství prohlašuje: „Ano, toto je cosi, co je na celém světě výjimečné a jedinečné, je to cosi, co je našim společným dědictvím, je to něco, co se zavazujeme chránit jeden pro druhého a v zájmu nás všech – národů světa.” Ani Vy by jste si jeho návštěvu neměli nechat ujít.